Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Італійський телеведучий вибачився за некоректне висловлювання щодо України

29 січня, 2020 - 21:42
Фото: L’еredità

Ведучий програми L’еredità на італійському телебаченні Флавіо Інсінна публічно визнав некоректність вживання ним словосполучення «Мала Росія» щодо України.

Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй сторінці у Facebook.

«УКРАЇНА – ЦЕ НЕ МАЛА РОСІЯ», - визнає ведучий програми «L'еredità» Флавіо Інсінна. Сьогодні, у прямому ефірі на телеканалі “RAI - 1”, після консультацій Посольства з керівництвом телевізійної компанії, Ф. Інсінна публічно визнав некоректність вживання словосполучення «Мала Росія», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає Посольство, Інсінна, зокрема, заявив, що "це була прикра ненавмисна помилка".

"Україна – це прекрасна країна, і я хотів би передати вітання Послу і всьому чудовому народу України», - сказав телеведучий.

Раніше Посольство України в Італії повідомляло, що ведучий італійського мовника RAI заявив у етері 26 січня, що "мала Росія - друга назва України". Українські дипломати звернулися до італійського суспільного мовника RAI з вимогою відкоригувати свої дії в зв'язку з висловлюваннями ведучого шоу L'еredita, який заявив, що “мала Росія - це друга назва України”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ