Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

У справі Шеремета проведуть додаткові розшукові дії

29 січня, 2020 - 20:53
Фото belaruspartisan.org

У справі вбивства журналіста Павла Шеремета прокурори Офісу генерального прокурора надали письмові вказівки слідчим поліції, які проведуть додаткові розшукові дії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

Зазначається, що 28 січня 2020 року прокурори Офісу генпрокурора, надали органу досудового розслідування письмові вказівки щодо проведення додаткових слідчих дій в кримінальному провадженні, спрямованих на встановлення усіх обставин злочину.

"У тому числі ретельної перевірки висунутих захистом підозрюваних аргументів. Визначено чіткі часові рамки для виконання вказівок, за наслідками чого буде вирішуватись питання про подальший рух провадження", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у справі Шеремета слідчі мають намір просити Офіс генпрокурора про продовження термінів досудового слідства. Як зазначив прокурор у справі Сергій Зузак, термін досудового розслідування завершується 12 лютого. Проте його можуть продовжити до червня 2020 року. Зокрема, за словами прокурора, це необхідно "для встановлення істини у справі".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ