Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

У Туреччині зняли фільм про бойові мистецтва запорізьких козаків

29 січня, 2020 - 17:36
Фото: sich.zp.ua

З’явився повний випуск програми, яку турецька телевізійна компанія ТРТ знімала на Хортиці. Цей фільм – частина великого проєкту, в якому учасники знімальної групи з Анкари подорожували різними країнами світу, які славляться своїми воїнами, та вивчали їх секрети та звички та опановували навички боїв.

Про це повідомляє портал Запорізька Січ.

Зйомки проходили в історико-культурному комплексі “Запорозька Січ”. Протягом п’яти днів ведучий програми, турецький актор Нехар Ерен навчався у запорізьких козаків володінню різними видами зброї, а також досліджував їх звичаї та спосіб життя. Наостанок Нехар складав іспит, щоб показати, чому він навчився за час спілкування з козаками.

Перекладом фільму з турецької та його озвучкою займався запоріжець Ян Шипула.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фільм знятий турецькою телекомпанією ТРТ в Запоріжжі на о.Хортиця. Нехар Ерен їздить по світу і вчиться бойовим мистецтвам в різних куточках планети. В цій серіі він потрапляє на Запорізьку січ, і має навчитися у козаків володінню різними видами зброї,а такожзвичаям і способу життя. #переклавіозвучив #українськаозвучка #українською #дивисьукраїнське #уотсзеар #шипула #яншипула #шотам #козаки #хортиця #запоріжжя #запорожье #кіно #zp

Публикация от Shypool - Selfie collection (@yan.shypula)

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ