Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики відвідає Донбас

29 січня, 2020 - 11:48
Фото: Reuters

Найближчими тижнями Україну відвідає верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель. Про це він повідомив під час спільної з українським прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком пресконференції, яка відбулася в перерві засідання Ради асоціації.

Боррель також розповів, що хоче відвідати Донбас, передає Deutsche Welle.  

"Я хотів би відвідати Донбас, кордон, де, як я знаю, тривають військові дії, для того, щоб відчути ситуацію на місці. Ми повинні докласти найважливіших зусиль для того, щоб перестали вбивати людей", - сказав він.

Боррель також повідомив, що у березні міністри закордонних справ ЄС на своєму засіданні обговорять українське питання. "Я очікую обговорення України на засіданні міністрів закордонних справ у березні", - сказав він. 

"Ми обговорили імплементацію нашої Угоди про асоціацію. Це - найбільш комплексна угода, яка у нас була з будь-якою країною, і вона продовжує надавати Україні допомогу і підтримку від ЄС", - підкреслив Боррель.

За його словами, після того, як в угоді був оновлений додаток у сфері енергетики, тепер сторони працюють над доповненнями у сфері клімату та довкілля.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ