Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Загороднюк: Згадуємо подвиг героїв Крут, аби вибороти необхідні для кожного українця перемогу і мир

29 січня, 2020 - 12:13
Фото: mil.gov.ua

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших героїв, які боронили країну від російського окупанта, нагадав Міністр оборони України Андрій Загороднюк та заявив, що згадуючи їх подвиг одночасно вшановуємо тих, сьогодні перебувають на сході України, аби спільними зусиллями, з честю вибороти такі необхідні для кожного українця перемогу і мир.

"Вступивши в нерівний бій під Крутами із багатотисячною армією більшовиків, вони на кілька діб стримали наступ ворога. Минуло вже більш ніж століття з того історичного бою, сам факт якого десятиліттями замовчувався радянською пропагандою. Але час справедливо розставляє все по своїх місцях. Вічна шана полеглим в боях за Україну!", - написав на своїй сторінці у Facebook Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Крім того прес-служба Міністерства оборони України повідомила, що сьогодні, 29 січня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк разом з Президентом України, представниками командування Збройних Сил, ліцеїстами та військовослужбовцями поклали квіти до Пам’ятного хреста Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві.

Присутні віддали шану стійкості та відвазі студентів і гімназистів — юних захисників Української Народної Республіки.

Пам’ять полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання. Пролунав Державний Гімн України. Воїни Почесної варти відсалютували з особистої зброї.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ