Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Зеленський про можливе повномасштабне вторгнення РФ: "У такий непростий час дуже важливо виважено добирати слова, щоб не нашкодити"

29 січня, 2022 - 12:47
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з іноземними журналістами закликав не нагнітати паніку та "добирати слова, щоб не нашкодити" у разі можливого повномасштабного російського вторгнення в Україну.

"Іноземні журналісти, які сьогодні прибули до Києва, мали змогу переконатися, що на вулицях наших мирних міст спокійно – немає паніки, танків чи мобілізації. У такий непростий час дуже важливо виважено добирати слова, щоб не нашкодити", - написав Зеленський у Telegram-каналі.

Він зазначив, що Україна очікує від міжнародних партнерів підтримки та насамперед особистої присутності, безпеки, інвестицій та посилення економічної стійкості.

"Але найголовніше – віри в нашу державу. Нам потрібна єдність народу та впевненість у нашій армії", - наголосив глава держави.

Зеленський переконаний, що "разом ми збережемо мир і змусимо гармати мовчати".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ