Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

Росія планувала кібератаку на ЗМІ і телекомунікаційні об'єкти України, - СБУ

29 березня, 2019 - 16:01
Ілюстративне фото (unsplash.com)

СБУ попередила спробу хакерського угруповання, підконтрольного російським спецслужбам, провести підготовчий етап кібератаки орієнтованої на популярні ЗМІ та телекомунікаційні об'єкти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

Встановлено, що виконавці впродовж кількох попередніх місяців створювали розгалужену інтернет-інфраструктуру. Вона налічує кілька десятків доменів, які за своєю назвою збігаються або походять на офіційні домени популярних українських електронних засобів масової інформації, операторів зв'язку і великих телекомунікаційних компаній.

Повідомляється, що доменні імена вперше зафіксовані на потужностях дата-центрів кількох російських інтернет-провайдерів, а облікові записи раніше застосовувалися для кібератак на старий сектор протягом минулого року. Зокрема, з їх допомогою створений ряд командно-контрольних серверів для управління вірусними атаками відомого хакерського угруповання РФ.

В СБУ припускають, що задум кібератаки цілком ймовірно полягав у створенні максимального суспільного резонансу і негативного інформаційного впливу напередодні проведення виборів президента України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ