Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Менеджери "Яндексу" передавали до РФ персональні дані українців, - СБУ

29 травня, 2017 - 17:55
Фото Reuters

Служба безпеки України під час обшуків задокументувала, що компанія “Яндекс” передавала особисті дані українців до Росії, зокрема дані співробітників правоохоронних органів та військових ЗСУ.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Правоохоронці встановили, що менеджмент компанії незаконно збирав, накопичував та передавав до Росії персональні дані українських громадян. Зокрема особисті дані про рід занять, спосіб життя, місця перебування, проживання, роботи, дозвілля, джерела та розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес та акаунтів у соціальних мережах”, — йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, серед громадян, про яких до РФ передавалася інформація, є співробітники правоохоронних та спеціальних органів, військовослужбовці Збройних Сил України, інших підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, працівники органів державної влади та управління.

Інформація, як повідомляється, передавалась спецслужбам РФ для планування, організації та проведення розвідувальних, диверсійних, інформаційно-підривних операцій “на шкоду суверенітетові України, територіальній цілісності та недоторканості”.

За цим фактом триває досудове слідство у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Нагадаємо, що СБУ проводила обшуки у в київському та одеському офісах компанії "Яндекс.Україна".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ