Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Місія ООН закликає провести ретельне розслідування справи про зґвалтування в Кагарлику

29 травня, 2020 - 10:54
Фото Reuters

Місія ООН з прав людини висловила глибоку стурбованість ситуацією в Кагарлику Київської області, де двох поліцейських підозрюють у побитті та зґвалтуванні жінки.

Відповідну заяву Місія опублікувала на сторінці в мережі Facebook.

"Ми закликаємо Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора провести ефективне, оперативне, ретельне та неупереджене розслідування всіх імовірних злочинів вчинених поліцією, в тому числі нещодавнього інциденту в Кагарлику", - йдеться в повідомленні.

Також ООН закликає Національну поліцію вжити необхідних заходів для запобігання подальшим випадкам катування та жорстокого поводження в їхніх лавах.

"Нарешті, ми закликаємо Парламент України привести статтю 127 Кримінального кодексу у повну відповідність до статті 1 Конвенції проти катувань, таким чином закривши існуючі чи потенційні лазівки для безкарності", - підсумували в ООН.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ