Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

На українсько-молдовському кордоні відновили роботу шість пунктів пропуску, - ДПСУ

29 травня, 2020 - 12:37
Фото ДПСУ

Робота чотирьох автомобільних і двох залізничних пунктів пропуску на кордоні України з Молдовою відновилася у п'ятницю вранці.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Відновлено роботу таких пунктів пропуску: "Мамалига-Крива" (залізничний, розташований у Новоселицькому районі Чернівецької області), "Кельменці-Ларга" (залізничний, розташований у Кельменецькому районі Чернівецької області), "Кельменці-Ларга" (автомобільний, розташований у Кельменецькому районі Чернівецької області), "Сокиряни-Окниця" (автомобільний, розташований у Сокирянському районі Чернівецької області), "Маяки-Паланка-Удобне" (автомобільний, розташований у Білгород-Дністровському районі Одеської області), "Серпневе-Басараб’яска" (автомобільний, розташований у Тарутинському районі Одеської області)", - повідомила Держприкордонслужба.

Водночас у відомстві зазначили, що на сьогодні в Україні діють карантинні обмеження щодо можливості в'їзду на територію країн іноземних громадян.

У відомстві також нагадали, що в п'ятницю з 0:00 29 травня 2020 року розпорядженням уряду України відновлено роботу 66 пунктів пропуску з українського боку на державному кордоні з Республікою Молдова та країнами ЄС. Державна прикордонна служба України проінформувала суміжні країни про відновлення роботи пунктів пропуску. Повноцінне відновлення пропуску на цих напрямках буде можливим, коли суміжні сторони відкриють пункти пропуску зі свого боку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ