Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

У ЄС нагадали, що агресія РФ проти України перешкоджає поліпшенню відносин між Росією і ЄС

29 травня, 2020 - 12:53
Фото з відкритих джерел

Верховний представник Європейського союзу з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель знову засудив агресію Росії проти України, нагадавши, що вона стоїть на перешкоді поліпшенню відносин між Росією і ЄС.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Виступаючи на відеоконференції Ради безпеки ООН щодо співпраці Організації Об’єднаних Націй і Євросоюзу в дотриманні міжнародного миру і безпеки 28 травня, він, зокрема, заявив: «Маю згадати про Україну, де незаконна анексія Росією Кримського півострова і її невиконані зобов’язання за «Мінськом» призвели до значного порушення – мені шкода казати про це – відносин між Європейським союзом і Росією».

При цьому він наголосив: «Підтримка державного суверенітету і територіальної цілісності залишиться головним елементом відносин між Європейським союзом і його східними партнерами. Принципи, закріплені в Хельсінкі, не можуть бути забуті в час розбудови Європейського континенту в дусі співпраці, міцнішої безпеки і згуртованості».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ