Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

В японській Осаці завершився Саміт G20

29 червня, 2019 - 10:56
Фото: Reuters

Саміт лідерів країн Групи двадцяти завершився в суботу в Осаці. Найближчим часом підсумки дводенних переговорів підведе господар зустрічі прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе в ході окремої прес-конференції.

Про це повідомляє УНН.

“Ми змогли прийти до єдності думок про необхідність просування справедливою, вільною торгівлі без дискримінації”, — підкреслив Абе в заключному слові. Найближчим часом очікується прийняття спільного підсумкової заяви, узгодження тексту якої все ще триває.

Крім того, проблеми викликають окремі частини документа. Як зазначає видання Kyodo, сторони в цілому готові погодитися з метою скоротити до нуля викиди пластикових відходів до 2050 року. Проте за іншими аспектам екології між керівниками немає чіткого консенсусу. Так, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що не підпише підсумкове комюніке, якщо в ньому не буде згадано Паризьку хартію по клімату, яка набрала чинності в 2016 році.

Наразі більшість лідерів G20 присутні на заключній сесії саміту. У перший день засідання сторони обговорили проблеми економіки і торгівлі, а також ухвалили спільну заяву щодо цифрової економіки, метою якої є її розвиток в інтересах процвітання і глобального зростання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ