Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Україна та Індонезія домовилися про впровадження безвізового режиму між країнами

29 червня, 2022 - 21:27
Фото ОП

Україна та Індонезія домовилися про впровадження безвізового режиму між країнами, повідомив президент України Володимир Зеленський.

Повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Радий повідомити про нашу домовленість упровадити безвізовий режим між нашими країнами. Це хороша новина. Це важливо для наших народів із усіх точок зору для соціального розвитку, для зв'язків між людьми", - заявив Зеленський на брифінгу з президентом Індонезії Джоко Відодо у Києві.

Він також зазначив, що обговорив із главою Індонезії питання післявоєнного відновлення України.

"Я запрошую Індонезію та індонезійські компанії, фахівців приєднатися до цього масштабного економічного проєкту", - сказав він.

Крім того, за словами Зеленського, наразі потрібно зробити все, щоб зняти російську блокаду українських морських портів та відновити аграрний експорт України у повному обсязі.

"Росія шантажує світ голодом, вона заблокувала постачання продовольства з України, яке відігравало стабілізувальну роль для світового ринку. Десятки мільйонів тонн зернових України не можуть прибути до споживачів, зокрема в Індонезії", - резюмував президент.

Як повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, глави українського та індонезійського зовнішньополітичних відомств Дмитро Кулеба та Ретно Марсуді у середу уклали міжурядову угоду про скасування візових вимог для короткострокового перебування.

Угода дозволить безвізові поїздки: терміном до 30 днів протягом кожного візиту громадян України до Індонезії, а також терміном до 30 днів протягом 60 днів для громадян Індонезії, які прибувають до України.

Громадяни України з 2016 року користуються можливістю безвізового в'їзду до Індонезії на 30 днів за закордонним паспортом згідно з одностороннім рішенням індонезійської сторони, якщо метою поїздки є транзит, туризм, відвідування сім'ї/друзів, службове відрядження, участь у культурному/науковому обміні. Чинний режим в'їзду громадян Індонезії до України візовий та передбачає отримання е-Візи.

Згідно з новою угодою, Україна та Індонезія встановлять взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі. Угода набуде чинності після завершення сторонами внутрішньодержавних процедур.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ