Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Більшість депутатів відмовилися брати участь у з'їзді "Голосу" і заявили про вихід з партії, - нардеп

29 липня, 2021 - 12:16
Фото прес-служби партії

Більшість народних депутатів, членів політичної партії "Голос", відмовилися брати участь у її з'їзді у четвер і заявили про вихід із політсили, повідомив народний депутат Ярослав Юрчишин.

"У "Голосі" керівництво партії відійшло від цих демократичних принципів майже рік тому і з цього часу ситуація лише ускладнюється. Тому я виходжу з партії і не буду легітимізувати своєю участю профанацію, на яку партія перетворилася", - написав Юрчишин на своїй сторінці у Facebook.

Водночас він подякував своїм однопартійцям Соломії Бобровській, Галині Васильченко, Юлії Клименко, Ользі Стефанишиній, Олександрі Устіновій, Володимиру Цабалю, Андію Шараскіну, Роману Лозинському, Ярославу Рущишину та Наталії Піпі за висунення його кандидатури на посаду голови "Голосу", але боротьба позицій, за його словами, "можлива лише там, де є демократія".

Публікацію в соцмережі Юрчишин супроводив фотокопією своєї заяви, в якій він повідомляє про свій вихід із політсили "у зв'язку з узурпацією влади та систематичним ігноруванням позиції членів партії головою партії "Голос" Кірою Рудик, порушенням нею та афільованим із нею керівництвом партії обіцянок виборцям та програми партії "Голос".

Крім Юрчишина, про свій намір припинити членство в партії "Голос" також у соцмережі повідомили Олександра Устінова, Юлія Клименко та Соломія Бобровська.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ