Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Зеленський відзначив 26 спецпризначенців державними нагородами

29 липня, 2021 - 17:46
Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський відзначив 26 військовослужбовців державними нагородами.

Відповідний указ №324/2021 від 29 липня опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що нагороди присвоєні "за особисту мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання військового обов'язку та з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних сил України".

Президент, зокрема, відзначив військовослужбовців орденами "За мужність" та медалями «За військову службу Україні», "За бездоганну службу" і «Захиснику Вітчизни».

Як відомо, раніше у четвер Президент Володимир Зеленський узяв участь у заходах з нагоди Дня ССО, які відбулися в Житомирській області.

29 липня відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Це офіційне військове свято започатковане указом Президента 26-го липня 2016 року.

Сили спеціальних операцій – окремий вид Збройних сил, який складається із добре навчених та мотивованих військових, здатних вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти важливих заручників або захоплювати ворогів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ