Розробити концепцію модернізації газотранспортної системи України і розвитку національних підземних газових сховищ напередодні саміту у Вільнюсі, - таке доручення до листопада дав прем'єр-міністр України Микола Азаров віце-прем'єр-міністру Юрію Бойку, повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ.
«Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Юрію Бойку до листопада поточного року розробити Концепцію розвитку мережі українських ПСГ і модернізації ГТС. Очікується, що презентація документа відбудеться напередодні саміту у Вільнюсі, на якому заплановано підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС», - йдеться у повідомленні.
Український уряд також має намір реалізувати комплекс заходів для створення на базі української ГТС газового хаба, який відіграватиме ключову роль в забезпеченні стабільної роботи європейського енергоринку.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



