Ми прагнемо миру, тому що знаємо: мир — це той клімат, в якому може існувати свобода
Дуайт Девід Ейзенхауер, американський військовий і державний діяч, 34-й Президент США

Окупанти не порушували режиму припинення вогню від початку доби

29 вересня, 2020 - 20:12
Фото: mil.gov.ua

Російські найманці не порушували режиму припинення вогню від початку доби станом на 17.30 29 вересня, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у Facebook.

"Ситуація в районі проведення операції залишається контрольованою підрозділами об'єднаних сил. Українські захисники продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням і дотримуються домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року, в повному обсязі", - йдеться в повідомленні.

За даними штабу, військовослужбовці ЗСУ разом із рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій локалізують пожежу на ділянці розміром близько 4 га біля с. Боброве Сєверодонецької міськради Луганської області.

Крім того, в районах уздовж лінії розмежування сторін сапери ДСНС розмінували понад 11 га території та передали на знищення 48 вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники об'єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків і об'єктів інфраструктури. Протягом доби вони відремонтували один будинок. Ще на шести об'єктах роботи тривають.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ