У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО через скандальне рішення КСУ

29 жовтня, 2020 - 12:01
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на спроби "окремих суб'єктів" переглянути принципи нульової толерантності до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні.

"Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо. Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення", - повідомляє у четвер прес-служба глави держави.

У повідомленні наголошується, що необхідні законопроекти, які надалі запобігатимуть виникненню таких кризових ситуацій, будуть напрацьовані та внесені президентом до Верховної Ради як невідкладні.

"Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та сувора оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими", - заявив президент Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ