…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Очевидці повідомили про затримання на акціях протесту в Мінську, поліція застосувала спецзасоби

29 листопада, 2020 - 16:45
Фото Reuters

Точкові затримання відбулися в багатьох районах Мінська, де проходять несанкціоновані акції протесту, повідомляють очевидці в неділю.

Перші затримання відбулися в мікрорайоні Лошиця. Потім почали з'являтися дані про розгін колон в Уруччі, Домбровці та інших районах Мінська.

У селищі Боровляни під Мінськом, за інформацією очевидців, правоохоронці застосували спецзасоби щодо протестувальників, відомо і про затриманих.

За даними незареєстрованого в республіці правозахисного центру "Весна", на несанкціонованих акціях протесту затримано 15 осіб. Список "Весни" продовжує доповнюватися.

У Мінську в неділю проходить чергова акція протесту. Вона проходить в районному форматі, учасники збираються в колони в своїх дворах і районах, а потім рухаються до точок збору.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголосили нинішнього главу держави Олександр Лукашенко, який обіймає цю посаду з 1994 року. Наймасовіші акції проходять щонеділі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ