Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

В Ізраїлі протестувальники вимагали відставки Нетаньягу

29 листопада, 2020 - 10:53
Фото Reuters

Близько тисячі протестувальників зібралися біля офіційної резиденції голови уряду Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу в Єрусалимі в суботу ввечері, продовжуючи протести з вимогою його відставки.

Про це повідомляє Associated Press, передає Укрінформ.

Щотижневі акції протесту проводяться з вимогою відставки Нетаньягу, оскільки він знаходиться під слідством за звинуваченням в корупції та через його політику щодо пандемії коронавірусу в Ізраїлі.

Багато хто з учасників акції тримав ізраїльський та рожевий прапори - один із символів протестного руху. Інші підіймали моделі підводних човнів, котрі є натяком на скандал, пов'язаний з купівлею Ізраїлем німецьких підводних човнів, який стосується кількох партнерів Нетаньягу.

Після вже двох локдаунів цього року економіка Ізраїлю перебуває в тяжкому стані, сотні тисяч ізраїльтян залишилися без роботи. Багато протестувальників втратили роботу. Після шести місяців демонстрацій з настанням холодної погоди кількість протестувальників почала зменшуватися.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ