Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Росія відреагувала на вимогу Макрона і Меркель звільнити українських моряків

29 грудня, 2018 - 16:10
Фото: GettyImages

Російський МЗС відреагував на спільну заяву президента Франції Емманюеля Макрона і канцлера Німеччини Ангели Меркель, в якому вони вимагали звільнити затриманих у Керченській протоці українських моряків.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Росія вважає цю заяву "неприйнятною".

"Замість того, щоб намагатися "вчити" Москву, закликаємо західних партнерів по нормандському формату в російському зовнішньополітичному відомстві, "звернути увагу на факти грубого порушення Києвом прав людини". Як приклад подібних дій названо затримання українською владою рибальського сейнера "Норд", арешт журналіста Кирила Вишинського і відсутність винних в провокаційних розстріли людей на Майдані в лютому 2014 року, в Будинку профспілок в Одесі 2 травня 2014 року і в Маріуполі в травні 2014 року", - додали в МЗС.

Нагадаємо, що Ангела Меркель під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним закликала його звільнити з-під варти українських моряків, які були захоплені російською стороноюпоблизу Керченської протоки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ