Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, поет

В Італії закликають підтримати створення незалежного фільму про справу Марківа

29 грудня, 2019 - 20:42
Фото: mvs.gov.ua

В Італії закликають підтримати створення незалежного фільму про справу Нацгвардійця Віталія Марківа.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України на офіційному сайті.

Зазначається, що над стрічкою працюють група італійських журналістів у складі Крістіано Тінацці (Cristiano Tinazzi), Рубена Лагатолли (Ruben Lagattolla) та Данила Еліа (Danilo Elia) спільно з українською журналісткою Ольгою Токарюк.

“У фільмі журналісти похвилинно відтворюють події, що мали місце 24 травня 2014 року поблизу Слов’янська, опитують свідків, проводять експерименти з відтворення тих подій”, — написали в МВС, та додали, що “по суті, (журналісти) виконують роботу, яку мали б зробити, але не зробили, італійські слідчі”.

Зазначається, що першочергово підтримати проєкт зі створення незалежного документального фільму-розслідування загибелі Андреа Роккеллі й Андрія Миронова та справи Марківа закликав Голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький на своїй сторінці у Facebook.

“Прошу всіх ознайомитися зі сторінкою фільму, вподобати її та максимально поширити. Таким чином ми зможемо максимально поширити правдиву інформацію та прорвати інформаційну блокаду навколо справи Марківа. Прошу всіх максимально підтримати цю ініціативу! Справедливість переможе!”, — написав Городецький.

Автори стрічки звертаються до усіх небайдужих по допомогу для їх проєкту. “Нам потрібна ваша допомога, аби зняти цей фільм. Ми працюємо над ним як незалежні журналісти і плануємо фінансувати цей проект через кампанію збору коштів. Зібрані кошти буде використано на зйомки в Італії, Франції, Україні та Росії, постпродакшен, розповсюдження та маркетинг”, — йдеться на сторінці The wrong place.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ