Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться 26 січня

29 грудня, 2021 - 20:18
Фото: Reuters

Наступне чергове засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться 26 січня 2022 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє українська делегація для участі у ТКГ.

За словами виконувача обов'язків першого заступника голови делегації України в ТКГ Андрія Костіна, в українській делегації, як і раніше, віддані необхідності дотримання заходів з посилення режиму припинення вогню, узгоджених у ТКГ у липні 2020 року, і докладатимуть усіх необхідних зусиль до деескалації ситуації на лінії розмежування.

Учасники ТКГ на засіданні 22 грудня підтримали необхідність дотримання заходів щодо посилення режиму припинення вогню на Донбасі, досягнутих у липні 2020 року.

Ввечері 23 грудня у штабі операції Об'єднаних сил України повідомили, що російські найманці тричі порушили режим припинення вогню на сході України, зокрема двічі із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

28 грудня стало відомо, що українська делегація у ТКГ ініціює проведення 29 грудня позачергового засідання через порушення режиму припинення вогню. За словами Костіна, ця пропозиція була відкинута.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ