Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Помер народний артист України Олександр Бондаренко

30 січня, 2013 - 12:22
Фото зі спектаклю "1001 пристрасть, або Дрібниці життя"

Учора під час спектаклю "1001 пристрасть, або Дрібниці життя" на сцені помер Олександр Бондаренко. Відомому акторові Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки було 52 роки.

Коли приїхала швидка допомога, то лікарі нічим допомогти вже не змогли і констатували смерть. За словами колег, Бондаренко закінчував монолог, тримаючи в руці згорток, що імітує немовля. Раптово Олександр Вікторович випустив із рук реквізит, і впав.

Глядачі навіть не відразу зрозуміли, що акторові справді погано і що це не падіння за сценарієм.

Олександр Вікторович Бондаренко в 1983 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Із 1984-го пов'язав свою творчу долю з Театром російської драми ім. Лесі Українки. Народний артист України, лауреат Державної премії України ім.О.Довженка, знімався в кіно і серіалах. Володів трагікомічним даром, чудово співав.

«У Олександра було дивовижне поєднання - високий акторський талант і прекрасна людина, - розповів завідувач літературним відділом Російської драми Борис Куріцин. - В акторському середовищі такі риси рідкість! Він був дуже доброзичливим, м'яким і людиною з приголомшливим почуттям гумору і надзвичайно талановитим актором з трагіфарсовим даруванням. Із відходом Бондаренка на просторі українського театру ця ніша спорожніла! Для колективу театру смерть Олександра - трагедія, це трагедія і для родини, і друзів, і шанувальників творчості Бондаренка».

«Звістка про смерть Саші стала для мене шоком», - зізнався народний артист України Олександр Биструшкін.

«Його любили глядачі ... І в кіно, і в театрі він завжди був дуже переконливим, володіючи талантом перевтілення. Шкода, що таким не довгим виявився його земний шлях, але як кажуть «Господь забирає кращих», - зазначив він.

Тетяна Поліщук для «Дня»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ