Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Фільм "Кіборги" зібрав рекордну суму в прокаті

30 січня, 2018 - 16:19
Фото з архіву "Дня"

За майже два місяці прокату українська військова драма "Кіборги" зібрала рекордну суму, яка склала 22 252 882 гривень. На сьогодні фільм побачило 304 646 глядачів.

"Для мене особисто цей фільм став  прикладом об’єднання усіх людей. Кожна зустріч на прем’єрах, кожен лист, показ для військових в імпровізованих кінотеатрах - доказ того, що фільм був дуже потрібний Україні! І я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі", - зазначив режисер Ахтем Сеітаблаєв.

"Вся знімальна команда та актори фільму дякують кожному за підтримку, яку ми отримували під час прокату і задовго до виходу фільму! Тільки завдяки людям "Кіборги" зібрали рекордну суму в прокаті і частину коштів, а це 1 523 230 грн., буде передано через фонд "Повернись живим" сім'ям загиблих кіборгів. В деяких містах фільм ще йде в прокаті і збирає повні зали", - заявила продюсер Іванна Дядюра.

Нагадаємо, що фільм вийшов у прокат 7 грудня, 2017 року. Знімальна команда разом з фондом "Повернись живим" започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн. з кожного купленого квитка піде на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.

У перший вікенд стрічка зібрала 8,1 млн касових зборів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ