Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

У Туреччині заявили, що не визнають анексію Криму за жодних умов

30 січня, 2020 - 18:34
Фото Reuters

Позиція Туреччини в питанні анексії Росією Криму лишається незмінною: Анкара ніколи не визнавала й не визнає її.

Про це під час зустрічі групи українських дипломатів на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Турецькій Республіці Андрієм Сибігою та групи дружби Туреччини та України Великих національних зборів (парламенту – ред.) Туреччини, заявив її голова, депутат від Партії справедливості та розвитку Йилдирим Тугрул Тюркеш, передає Укрінформ.

"Як ви знаєте, на всіх зустрічах, засіданнях, ми зазначаємо про це і хочемо зазначити сьогодні, в рамках зустрічі з парламентською групою дружби, що і Турецька держава, і парламент, за будь-яких умов підтримують територіальну цілісність України, ніколи не визнавали та не визнають окупацію півострова Крим. Про це було багато заяв і від нашого уряду, - рішучість та наполегливість в цьому питанні залишаються незмінними", - сказав Йилдирим Тугрул Тюркеш.

Як відомо, в Анкарі в ході зустрічі з парламентською групою дружби Туреччини та України було обговорено актуальні аспекти українсько-турецьких відносин та напрямки їхнього розвитку. Зустріч відбулася напередодні запланованого на 3 лютого візиту Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана до Києва у рамках проведення засідання Стратегічної Ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ