Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Детройтський автосалон скасовано через коронавірус, на його місці створять лікарню

30 березня, 2020 - 22:55
Фото: Unsplash / Tim Meyer

Детройтський автосалон 2020, запланований на червень, скасовано. А на його місці проведення буде створений польовий госпіталь, так як пандемія коронавірусу продовжує лютувати в штаті Мічиган, де і повинен був відбутися автосалон.

Про це повідомляє видання Techno.NV.

Шоу в Детройті є одним з найстаріших і найпрестижніших автосалонів в світі. Традиційно його проводили в січні. Цей рік повинен був стати першим, коли виставку перенесли на червень, через конкуренцію з іншими шоу.

Коронавірус вже змусив організаторів скасувати Женевський автосалон на початку цього року в Швейцарії. Автосалон в Нью-Йорку, запланований на квітень, також був відкладений. Місце його проведення, центр Javits, теж буде перепрофільовано в польовий госпіталь, який планують відкрити в понеділок, на наступному тижні.

«Хоча ми розчаровані, для нас немає нічого важливішого, ніж здоров'я, безпека і благополуччя громадян Детройта та Мічигану, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати боротьбу нашого співтовариства проти спалаху коронавірусу», - сказав директор Детройтського автосалону Рід Альбертс у своїй заяві.

«З огляду на те, що понад 100 конференц-центрів і установ по всій країні можуть розглядатися як тимчасові лікарні, нам стало ясно, що Центр TFC стане неминучим варіантом в якості місця для невідкладних медичних потреб нашої спільноти», - додав він.

Детройтское шоу проводилося в Центрі TFC, перш відомому як Центр Кобо, протягом багатьох десятиліть. За словами організаторів, воно відбудеться в червні 2021 року. Перехід на червень був частиною амбітного плану з перетворення шоу з заходами на відкритому повітрі, тест-драйвами і іншими заходами. Попередній Детройтський автосалон проводився в січні 2019 року.

Варто нагадати, що в США вже планується переробити завод по збірці дорогих спорткарів під лікарню. Американська компанія-виробник гоночних суперкарів Scuderia Cameron Glickenhaus віддасть один зі своїх заводів в штаті Коннектикут.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ