Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Німеччина вимагатиме негативний тест на коронавірус в усіх іноземців

30 березня, 2021 - 18:15
Фото: Reuters

У всіх, хто прибуває в Німеччину з-за кордону, незалежно від того, до якої категорії епідеміологічної безпечності належить країна, відтепер вимагають негативний тест на СOVID-19.

Про це нагадав на брифінгу міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеегофер, повідомляє Укрінформ.

«Обов’язок пред’являти тест стосується всіх, хто прилітає, незалежно, до якої категорії належить регіон відправлення. Не може бути польоту без негативного тесту», - заявив Зеегофер.

Правило вступило в силу опівночі проти вівторка та діятиме щонайменше до 12 травня.

Подорожувальників в аеропортах контролюватиме поліція. Компанія-перевізник, яка взяла пасажира без тесту, може бути оштрафована на суму до 25 тис. євро, поінформував президент Федеральної поліції Дітер Роман. За його словами, штрафу підлягають також громадяни, які прибули в республіку будь-яким шляхом і не мають тесту або не заповнили форму електронної реєстрації. Суму штрафу він не назвав, зауваживши лише, що вона є меншою, ніж для компаній.

Поліція має право перевіряти також увесь неземний транспорт у 30-кілометровій прикордонній зоні на внутрішніх кордонах ЄС, але вибірково.

На кількох кордонах встановлено стаціонарний тотальний контроль, наприклад, на кордоні з Чехією, який продовжено від сьогодні ще на 14 днів.

«Кожен має виходити з того, що може бути проконтрольований. Тільки за умови контролю ми зможемо подолати пандемію», - підсумував Зеегофер.

Метою заходів є не допустити імпортування вірусу з закордону. Багато німців вирішили провести великодні свята в інших країнах, насамперед на Майорці, яку до цього було проголошено безпечним регіоном.

У самій Німеччині тим часом епідеміологічна ситуація погіршується. За даними Інституту Роберта Коха, за минулу добу в країні було підтверджено 9 549 нових випадків інфікування. Семиденний показник захворюваності перевищив 135 на 100 тис. осіб (на початку березня він не доходив до 70 на 100 тис. осіб). Загалом із початку пандемії в Німеччині було підтверджено 2 791 822 випадків інфікування. Померли за весь час 76 093 людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ