Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

У Полтаві вперше застосували на практиці транспортний блок-ізолятор для перевезення інфікованих на COVID-19

30 квітня, 2020 - 14:14
Ілюстративне фото Володимира Мохначова/zmist.pl.ua

Тиждень тому у Полтавському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф протестували четверту модель герметичної капсули для транспортування інфікованих на коронавірус хворих, а вже вчора у ній перевезли з ургентної лікарні до інфекційного відділення хворого на COVID-19 полтавця.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін: «Кременчуцька герметична капсула для транспортування інфікованих не тільки отримала всі дозвільні документи на серійне виробництво, а й була застосована на практиці. Сьогодні уперше в нашому транспортному ізоляторі перевозили хворого на COVID-19 полтавця із ургентної лікарні в інфекційну».

Нагадаємо, що команда інженерів кременчуцького підприємства «Креатив-Агромаш», яке займається монтажем сталевих силосів, резервуарів та елеваторного обладнання, розробила герметичну капсулу для евакуації хворих із підозрою на інфікування вірусом COVID-19 у стаціонар. Бокс-ізолятор обладнаний приладами для подачі кисню, компресором, фільтрами для знезараження повітря, має вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити певні маніпуляції без контакту з хворим.

Богдан Проскуров, Полтава

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ