Ми з вами дивимося на те, як у нашій Україні народжується громадянське суспільство. Українці вже не бояться і мають відвагу виявляти ініціативу
Левко Лук’яненко, український дисидент, громадський діяч

ВР проголосувала за звернення до іноземних держав із закликом засудити агресію РФ

30 квітня, 2020 - 15:14
Фото: REUTERS

Верховна Рада проголосувала за звернення до парламентів іноземних держав і парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження збройної агресії Російської Федерації проти України, незаконної анексії Кримського півострова й окупації окремих районів Донбасу, політичних репресій проти громадян України та звільнення політичних в'язнів - громадян України.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На позачерговому засіданні 309 народних депутатів проголосували за проект постанови №3068:

"Про звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України, незаконної анексії Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та окупації окремих районів Донецької і Луганської областей, політичних репресій проти громадян України та звільнення політичних в'язнів - громадян України".

Авторами проекту є 12 депутатів - членів комітету з питань закордонної політики та міжпарламентського співробітництва.

Також голові ВР Дмитру Разумкову доручається невідкладно направити текст звернення до парламентів іноземних держав і парламентських асамблей міжнародних організацій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ