Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Російські війська готуються до ще більшої активізації бойових дій на сході України

30 квітня, 2022 - 16:41

Російські окупаційні війська нарощують інтенсивність ведення наступу на сході України і готуються до ще більшої активізації бойових дій.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інтерфакс-Україна.

"Російські війська поступово нарощують інтенсивність ведення наступу на сході України одночасно в усіх напрямках. І найбільша його активність зараз спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках. Крім того, відзначені ознаки підготовки агресора до ще більшої активізації бойових дій", - сказав він на брифінгу в суботу.

За словами спікера Міноборони, про це свідчать окремі підготовчі дії противника. Наприклад, у Балаклійській центральній районній клінічній лікарні звільняються ліжко-місця та обладнаний додатковий польовий госпіталь. Водночас у російському місті Ростов-на-Дону на території військового клінічного госпіталю окупанти розташували додаткові холодильні установки для зберігання тіл загиблих військовослужбовців.

Мотузяник також наголосив, що противник проводить наступальну операцію у східній операційній зоні.

"Основна мета ворога наразі залишається незмінною - це оточити угруповання сил оборони України, встановити повний контроль над територіями Донецької, Луганської, а також Херсонської областей, забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованою територією Автономної Республіки Крим", - додав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ