Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Львів’яни вимагали попри карантин відкрити дитячі садки

30 червня, 2020 - 17:18
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Сьогодні під стінами Львівської облдержадміністрації пройшла акція «Відкрийте садки». Люди вимагали від влади відкрити ці заклади, адже заручниками в час їх не роботи опинилися як і батьки, так і працівники дитсадків.

«Карантин триває вже четвертий місяць і ще не відомо доки він триватиме. Тим часом в місті працюють всякі там Епіцентри, фітнес-клуби, ресторани… Вже запрацювала залізниця, а дитячі садочки все ніяк відкритися не можуть», - зазначила одна із учасниць акції.

Як розповіла депутатка львівської міськради Юлія Гвоздович, до неї чи не щодня звертаються одинокі мами, для яких пережити чотири місяці карантину з дитиною на руках без можливості працювати - фізично неможливо. Тому таких матусь просто звільняють і вони опиняються у патовій ситуації.

Також не легко і працівникам дитячих закладів. Адже вже четвертий місяць вони без роботи і в більшості випадків отримують лише невелику частину від зарплатні.

На акції виступила і представниця від дитячих садків, яка заявила, що вони готові в будь-який момент відновити роботу відповідно до всіх санітарних регламентів, які будуть зазначені. 

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ