Складно підвести людину до розуміння якогось явища, коли її платня залежить від нерозуміння цього явища.
Ептон Білл Сінклер, американський письменник, журналіст

Львів’яни вимагали попри карантин відкрити дитячі садки

30 червня, 2020 - 17:18
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Сьогодні під стінами Львівської облдержадміністрації пройшла акція «Відкрийте садки». Люди вимагали від влади відкрити ці заклади, адже заручниками в час їх не роботи опинилися як і батьки, так і працівники дитсадків.

«Карантин триває вже четвертий місяць і ще не відомо доки він триватиме. Тим часом в місті працюють всякі там Епіцентри, фітнес-клуби, ресторани… Вже запрацювала залізниця, а дитячі садочки все ніяк відкритися не можуть», - зазначила одна із учасниць акції.

Як розповіла депутатка львівської міськради Юлія Гвоздович, до неї чи не щодня звертаються одинокі мами, для яких пережити чотири місяці карантину з дитиною на руках без можливості працювати - фізично неможливо. Тому таких матусь просто звільняють і вони опиняються у патовій ситуації.

Також не легко і працівникам дитячих закладів. Адже вже четвертий місяць вони без роботи і в більшості випадків отримують лише невелику частину від зарплатні.

На акції виступила і представниця від дитячих садків, яка заявила, що вони готові в будь-який момент відновити роботу відповідно до всіх санітарних регламентів, які будуть зазначені. 

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ