Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Окупанти знову перешкоджали роботі місії ОБСЄ

30 червня, 2020 - 10:20
Фото: Reuters

Члени російських збройних формувань у суботу та неділю відмовляли патрулям ОБСЄ у доступі на блокпости вздовж офіційних дорожніх коридорів.

Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ № 153/2020 від 29 червня 2020 року, передає Укрінформ.

"27 червня в Донецькій області на блокпості біля Горлівки члени збройних формувань двічі відмовили патрулю Місії у проїзді: один раз у напрямку підконтрольних урядові районів, а інший — до непідконтрольних урядові районів, пояснивши це відсутністю дозволу від осіб, яким належить фактичний контроль", - зазначається у звіті.

Команда СММ, як і раніше, фіксувала наявність металевого загородження і шипів поперек дороги, а також бачила попереджувальний знак про мінну небезпеку.

"28 червня на блокпості біля н.п. Оленівка (непідконтрольний урядові, 23 км на південний захід від Донецька) члени збройних формувань двічі відмовили СММ у проїзді: один раз до підконтрольних урядові районів, пояснивши це відсутністю дозволу від осіб, яким належить фактичний контроль, а інший — у напрямку непідконтрольних урядові районів, мотивувавши це закриттям блокпоста", - йдеться у повідомленні.

Крім того, 27 червня в Луганській області на блокпості на південь від мосту поблизу Станиці Луганської (15 км на північний схід від Луганська) бойовики знову заборонили патрулю Місії прохід до непідконтрольних урядові районів. 28 червня член російських збройних формувань знову заборонив патрулю Місії прохід до підконтрольних урядові районів.

"В обох випадках члени збройних формувань посилалися на обмеження, пов’язані з COVID-19, а 27 червня також вказали на відсутність дозволу від осіб, яким належить фактичний контроль", - зазначили в СММ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ