Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Профспілки вийшли на протест проти законопроєкту №2681

30 червня, 2020 - 15:35
Фото автора

Понад сотня людей пікетували сьогодні Львівську облдержадміністрацію з метою недопущення прийняття законодавчих ініціатив законопроєкту №2681. Організували акцію Об'єднання профспілок Львівщини та Об'єднання роботодавців Львівщини.

Як висловилися організатори акції, даний законопроєкт є антиконституційним і обмежує права як профспілок, так і працівників. Вони вимагають негайно відкликати його. Нагадаємо, що Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради виніс на розгляд парламенту законопроєкт № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» і пропонує прийняти його за основу.

Якщо він все таки буде ухвалений, то профспілки та працівники опиняться беззахисними перед роботодавцями. Адже зокрема буде заборонено об’єднаня у профспілки на малих підприємствах, не буде захисту профактивістів від переслідувань роботодавця, відмінять колективний захист, профспілки не зможуть захищати працівників у трудових відносинах і контролювати за дотриманням законодавства про працю та оплату праці тощо.

Багато людей тримали у руках аркуші паперу із написом: «Законопроекту №2681 НІ!!!». В один момент вони всі разом розірвали ці аркуші та утилізували їх в сміттєвому пакеті чи продемонстрували своє ставлення до даної законодавчої ініціативи та наголосивши, що вона доб’ються свого і вона не буде прийнята.

Крім того люди вимагали негайної відставки голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, яка є ініціатором законопроєкту №2681.

Павло Паламарчук, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ