Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

У Львові вимагали негайно вигнати в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета із уряду

30 червня, 2020 - 14:16
Фото автора

Активні громадяни провели сьогодні на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку акцію «Стоп Шкарлет!». Вони вимагали уряд негайно звільнити нещодавно призначеного, а саме 25 червня, в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета.

«Ми вважаємо це призначення плювком в очі всій академічній спільноті та вищій освіті як такій. Адже інакше описати коли на таку важливу посаду беруть корупціонера, плагіатора та колишнього регіонала неможливо», - заявили учасники акції.

Також, за їх словами, така людина не буде добросовісно ставитися до освіти, розвивати її і в людей виникає острах, що, зокрема, ЗНО може бути відмінене. Бо Сергій Шкарлет прославився своєю любов’ю до корупції. Тому він може відмінити незалежне зовнішнє оцінювання, щоб відродити старі корупційні схеми.

Як сказали активісти, найкраще теперішнього в.о. міністра освіти характеризує його фраза: «Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої керівної партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів».

Крім того, активісти навели ще ряд причин, через які Сергій Шкарлет не може бути міністром освіти. Зокрема це те, що він зплагіатив свою монографію, радо отримував нагороди від Дмитра Табачника, за університетські гроші придбав собі автомобіль вартістю 60 тисяч доларів, його кандидатуру підтримують ректори, що прагнуть згортання освітніх реформ тощо.

Павло Паламарчук, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ