Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Президент в Авдіївці представив нового командувача Об’єднаних сил

30 липня, 2021 - 15:32
Фото: Укрінформ

Президент Володимир Зеленський в Авдіївці представив нового командувача Об’єднаних сил Олександра Павлюка.

Представлення відбулося під час заходів з нагоди Дня звільнення міста від російсько-окупаційних військ, повідомляє Укрінформ.

“Саме в цей день і саме тут у присутності вищого керівництва держави, військового команжування, жителів вільної Авдіївки хочу представити нового командувача Об’єднаних сил ЗСУ”, - сказав Президент.

Він нагадав, що новим командувачем Об’єднаних сил призначено кавалера ордену Богдана Хмельницького ІІ і ІІІ ступенів, генерал-лейтенатна, бойового офіцера, патріота України Олександра Павлюка.

Водночас глава держави подякував за службу попередньому очільнику Володимиру Кравченку.

“Мені здається, саме представлення у такий день — день визволення нашого україського міста на Донбасі — це добрий знак, символ надії на те, що вільне і мирне життя настане і в усіх інших тимчасово окупованих містах і селах на сході української суверенної землі”, - наголосив Зеленський.

За словами Президента, Авдіївка сьогодні є містом на лінії вогню, що обрало лінію свободи і розвитку.

“Довго Авдіївка залишалася однією з найгарячіших точок і зараз залишається на передовій нашої боротьби з російською агресією. А зовсім поряд в Авдіївській промзоні, незважаючи на домовленості, продовжуються вибухи і продовжуються постріли. Авдіївка сьогодні - це місто на лінії вогню, на лінії вогню, що обрало лінію свободи, лінію розвитку, лінію нашої держави, лінію України”, - підкреслив Президент.

Зеленський нагадав, що саме цього дня, 30 липня, сім років тому Авдівка була звільнена від окупантів силами другого батальйону тактичної групи 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади та добровольців “Правого сектору”.

28 липня Президент Володимир Зеленський підписав укази про звільнення Володимира Кравченка з посади командувача Об’єднаних сил і призначення Олександра Павлюка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ