Великою нацією нас робить не наше багатство, а те, як ми його використовуємо.
Теодор Рузвельт, 26-й президент США, лауреат Нобелівської премії миру

Дитячу бібліотеку в Києві перетворили на сучасний бібліохаб

30 вересня, 2020 - 22:46
Фото: kiev.klichko.org

Кличко перевірив, як перетворили дитячу бібліотеку на Троєщині на сучасний бібліохаб.

Відео із бібліохабу Кличко опублікував на сторінці у Facebook.

«Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек, відвідав найсучасніший бібліохаб на Троєщині. Перевірив, як відремонтували та перетворили на громадський просвітницький простір дитячу бібліотеку № 115, що на вулиці Бальзака. І я приємно вражений. Діти тут можуть відвідати різноманітні гуртки, виставкові зали, лекції, підзарядити гаджети, скористатися кухнею, щоб розігріти перекус після школи. Є в бібліохабі та свій невеличкий внутрішній двір, де в гарну погоду можна відпочити. А також тут є комп’ютери, безкоштовний Wi-Fi», – написав Кличко.

Він зазначив, що це єдина бібліотека у столиці площею понад 1 тис. квадратних метрів, яка має окреме приміщення і розташована на двох поверхах. За його словами, приміщення повністю реконструювали, впровадили інклюзивні елементи. Придбали нове обладнання, меблі, бібліотечну техніку та оргтехніку, зокрема 3D-принтер, інформаційний термінал, найсучасніше мультимедійне, звукове та освітлювальне обладнання.

Кличко додав, що раніше здійснили реконструкцію бібліотек, перетворивши їх на сучасні бібліохаби, в різних районах столиці: Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка для дітей на проспекті Перемоги, бібліотеки для дітей у Подільському районі на вулиці Межигірській, Центральної районної бібліотеки ім. Тичини у Дніпровському районі, Центральної районної бібліотеки «Свічадо» у Святошинському районі».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ