Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Один із суддів КСУ написав заяву про відставку

30 жовтня, 2020 - 18:48
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

 Суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко, який є доповідачем у справі е-декларування, напередодні слухань у цій справі, які відбулися 8 жовтня, написав заяву про відставку зв’язку з тиском.

Про це він заявив під час брифінгу у п'ятницю, передає Укрінформ.

Сліденко нібито зазнав тиску з боку Офісу Президента.

 «Перед усними слуханнями увечері 7 жовтня цього року мені подзвонили і сказали, що я себе веду неправильно і у мене будуть проблеми. 8 жовтня я написав заяву про відставку», - сказав він.

Сліденко зазначив, що не може наразі назвати прізвище того, хто до нього дзвонив нібито з Офісу Президента. Однак якщо слідство зацікавиться цим фактом, то він готовий озвучити це прізвище правоохоронцям, а після того, як зафіксують його свідчення, він готовий скликати пресконференцію і назвати його, заявив суддя КС.

 «Я дам пресконференцію і скажу, хто що робив і в якій формі», - зазначив він.

 «Мені сказали, оскільки я себе веду неправильно, то у мене будуть проблеми. Наступного ранку під час усних слухань (8 жовтня - ред.) у мене ці проблеми з’явилися», - стверджує він.

За його словами, під час усних слухань у справі е-декларування 8 жовтня представник Президента у Конституційному Суді Федір Веніславський оголосив йому відвід у цій справі через нібито конфлікт інтересів.

Як наполягає Сліденко, представники НАЗК склали на нього адмінпротокол через те, що він запізнився з декларуванням зарплати у зв’язку з тим, що був за кордоном.

Суддя стверджує, що аби він підписав протокол, троє співробітників НАЗК з’явилися до нього додому і, за його словами, вламувалися у двері, через що він змушений був викликати поліцію.

Пізніше у зв’язку з цим голова Конституційного Суду Олександр Тупицький написав звернення до ДБР з проханням порушити провадження, додав Сліденко.

 «Мене знеславили, моя репутація знищена у цій державі. Тому я навряд чи буду тут залишатися», - заявив він.

Він додав, що наразі його заяву про відставку суд ще не розглянув, і він буде звільнений, як тільки набереться 12 голосів суддів Конституційного Суду за його відставку.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ