Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Беркут розігнав Майдан, десятки пікетників залишаються поблизу Майдану Незалежності

30 листопада, 2013 - 09:25
Фото Reuters

Правоохоронці при розгоні Євромайдану активно використовували палиці і звукошумові гранати.

За словами учасників мітингу, також був застосований газ. Проте їхні думки про те, з чийого боку він був застосований, розійшлися. Зокрема частина активістів каже, що газ використовував хтось із них, інші впевнені, що це зробили правоохоронці.

За розповідями учасників протесту, 35 учасників були затримані і перебувають у Шевченківському підрозділі.

Зараз доступ в ту частину Майдану, біля підніжжя Стели Незалежності, де було розташоване євромістечко, заблокований правоохоронцями.

Навколо Майдану Незалежності в різних місцях стоять автобуси з бійцями спецпідрозділів.

Увечері 29 листопада учасники київської акції прийняли резолюцію, призначивши народний схід на полудень 1 грудня. Пікетники також зажадали відставки президента України Віктора Януковича і запропонували створити координаційну раду Євромайдану.

Сьогодні вночі, близько 4 ранку, беркутівці оточили площу, а потім силою витіснили учасників протесту. При цьому, як зазначають очевидці, силовики били всіх підряд.

"У зв'язку з низкою зіткнень, які відбулися за останні кілька годин на Майдані Незалежності в Києві, було прийнято рішення про відтиснення людей з головної площі столиці", - таким чином у міліції пояснили все те, що відбувається.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ