Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Українські легкоатлети тріумфували на міжнародних змаганнях

30 листопада, 2016 - 22:47
Фото з сайту Федерації легкої атлетики України

Українські легкоатлети успішно взяли участь у міжнародних змаганнях, що проходили в Словаччині та Нідерландах, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Валентина Кілярська й Олександр Матвійчук на дводенних змаганнях по шосе у Бардійові перемагали по два рази. Матвійчук спочатку не мав рівних на дистанції 9,7 км (29,21 хв), де третім фінішував ще один наш співвітчизник Сергій Оксенюк (29,51 хв).

Наступного дня українським уже був увесь п’єдестал. Матвійчук виграв 6 км (18,04 хв), десятьма секундами поступився Павло Верецький, а Оксенюк замкнув трійку призерів з результатом 18,26 хв.

Кілярська пробігла обидві дистанції найшвидше серед жінок – за 37,02 хв і 22,49 хв відповідно. При цьому двічі другою стала Оксана Оксенюк (37,39 хв і 23,05 хв відповідно). А на дистанції 9,7 км третьою була ще одна українка, Наталія Якимович (40,40 хв).

Крім того, наш співвітчизник Дмитро Лашин увійшов до топ-8 на турнірі з кросу у Тільбурзі – 8 місце.

Нагадаємо, що  Ломаченко увійшов до 20 найкращих боксерів світу за версією BoxRec.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ