Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

Бундесвер передав ЗСУ медичних матеріалів і обладнання на суму близько 130 тисяч євро

30 листопада, 2020 - 18:38
Фото: Facebook / Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew

Збройні Сили Німеччини передали гуманітарну допомогу у вигляді обладнання і засобів особистого захисту від коронавірусу Головному військовому  клінічному госпіталю Міністерства оборони України в Києві.

Про це повідомляє пресслужба Посольства Німеччини в Києві.

«Я рада, що Німеччина і в цей важкий час твердо стоїть на боці України», сказала Посол Анка Фельдгузен з нагоди сьогоднішньої передачі гуманітарної допомоги у вигляді обладнання і засобів особистого захисту від коронавірусу  Головному військовому  клінічному госпіталю Міністерства оборони України в Києві в присутності Заступника Міністра оборони Анатолія Петренка.

Загалом Бундесвер зараз передав Збройним Силам України медичних матеріалів і обладнання на суму близько 130 000 євро. Сім європалет із гуманітарним вантажем було доставлено з Бланкенбурґа в горах Гарц до Києва. Особливо важливими є 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легенів, які в критичних випадках можуть врятувати життя, а рятувальники можуть їх гнучко застосовувати в разі потреби.  Серед предметів, що передаються в дар, є респіратори класу FFP 2, захисні окуляри, дезинфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб у госпіталі.

Збройні Сили Німеччини – Бундесвер – надає гуманітарну допомогу Україні регулярно. Наприклад, з 2014 року 134 солдати Збройних Сил України, поранені під час конфлікту на Сході України, пройшли лікування в п′яти німецьких військових госпіталях. Ще одним із важливих аспектів підтримки української військової медицини полягає в поліпшенні її оснащення медичними приладами. У 2019 році Головному військовому клінічному госпіталю в Києві було передано діагностичну апаратуру вартістю 1,5 мільйона євро. У 2020 році сума допомоги, спрямована на придбання медичного обладнання, становить загалом навіть 3,1 мільйона євро.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ