Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

На нараді у президента у понеділок визначатимуть доцільність впровадження повного локдауну

30 листопада, 2020 - 15:35
Фото Руслана Канюки, "День"

Представники Кабінету Міністрів, відповідальні за боротьбу з COVID-19, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, у понеділок зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно вводити в Україні повний локдаун і коли.

На традиційній селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського у понеділок зазначалося, що про результати наради стане оперативно відомо, щоб заздалегідь повідомити про це людям і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню, повідомляє прес-служба президента.

"Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров'я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що суворого карантину не оминути", - зазначив Зеленський на нараді.

Водночас на нараді обговорювалися останні дані щодо розвитку подій із епідемією COVID-19. Уже з 30 листопада розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відтепер розпочнеться їх закупівля. При відсутності сімейного лікаря або неможливості зустрічі з ним українці можуть дзвонити на створену гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я, де вони отримають консультацію, а за необхідності - до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що за порушення маскового режиму в країні правоохоронці склали 8600 протоколів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ