Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Помпео: США ніколи не визнають анексію Криму Росією

31 січня, 2020 - 15:55
Фото ОПУ

Сполучені Штати Америки ніколи не визнають анексію Криму Росією і підтримують зусилля України щодо приєднання до НАТО.

Про це заявив Державний секретар США Майк Помпео на спільній пресконференції з Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

"Ми з Президентом (Зеленським) обговорили питання відносин України і Росії. Сполучені Штати віддані ідеї захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Ми продовжуємо підтримувати Україну у приєднанні до НАТО і наближенні до Євросоюзу", - сказав Помпео.

У цьому контексті він нагадав, що у листопаді 2018 року було відновлено роботу комісії з питань стратегічного партнерства США-Україна, а в липні минулого року Сполучені Штати ухвалили Кримську декларацію, де чітко вказано, що Крим – це частина України.

"США ніколи не визнають незаконну анексію Криму Росією", - запевнив Помпео.

Він також акцентував, що у березні минулого року США скоординували з Канадою і європейськими партнерами санкції після нападу Росії на українські судна у Керченській протоці, в грудні розширили санкції щодо "Північного потоку-2.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ