Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Штам "Омікрон" виявлений у 20 областях України, - МОЗ

31 січня, 2022 - 12:40
Reuters

Штам коронавірусу "Омікрон" виявлений в 20 областях України. За останні три тижні добова кількість випадків інфікування зросла в сім разів, госпіталізацій - удвічі.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Незважаючи на обнадійливу тенденцію, що кількість людей, важко хворих і тих, хто потребуэ лікування в стаціонарі, не зростає такими ж темпами, що і загальна кількість випадків інфікування COVID-19, вірус все ще становить серйозну загрозу, особливо для груп ризику і невакцинованих", - зауважив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За даними МОЗ, кількість нових зареєстрованих випадків за минулий тиждень знову майже подвоїлася у порівнянні із позаминулим: 194 тисячі проти 110 тисяч.

У міністерстві зазначають, що такий значний приріст нових випадків захворювань пов'язаний із стрімким поширенням на території України варіанту "Омікрон" коронавірусу SARS-CoV-2.

"Штам Омікрон виявлений вже в 20 областях країни. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській областях та м.Києві", - йдеться в повідомленні.

За даними МОЗ, Україна сьогодні знаходиться на 46-му місці серед 54 територій європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров'я за кількістю випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Найбільше збільшилася кількість випадків на території Житомирської області - вдвічі. Івано-Франківська область, яка стала лідером приросту позаминулого тижня і опинилася на червоному рівні епіднебезпеки, минулого тижня мала нижчий приріст у +35,6%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ