...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Вінниччина понесла чергові втрати: на війні загинув молодший сержант Володимир Мовчанюк

31 березня, 2020 - 13:11
Фото з відкритих джерел

30 березня в зоні проведення ООС загинув молодший сержант Володимир Сергійович Мовчанюк 1983 року народження. 37-річний захисник проживав у селі Андрушівка Погребищенського району Вінницької області. Служив за контрактом із травня 2015 року. Був неодружений, повідомляє Вінницька ОДА.

«Володимир Мовчанюк загинув під час виконання бойового завдання в районі н. п. Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Куля снайпера обірвала життя бійця 30 березня. Попередньо поховання бійця планується у рідному селі Андрушівка, дата уточнюється», – йдеться у повідомленні.

У ОДА додають, що в ході проведення антитерористичної операції та під час здійснення заходів об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях загинуло 160 вінничан, померли від ран і хвороб 73 учасника бойових дій, безвісти зниклими залишають двоє.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, ілюстрація з відкритих джерел

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ