Хто заперечує свободу іншого, сам свободи не заслуговує.
Авраам Лінкольн, 16-й президент США, визволитель американських рабів

Суд поновив на роботі першого заступника голови Волинської ОДА Леоніда Кирильчука

31 липня, 2020 - 16:05
Фото «Бугу»

Газета «День» розповідала про цю історію у номері від 29 квітня («Без пояснення причин»). Леонід Кирильчук на той час працював першим заступником голови ОДА всього місяць, звільнили також з посади заступника Світлану Мисковець, яка працювала з 2014 року. Звільнення відбулося на підставі заяв обох заступників, написаних ними власноручно, з формулюванням «за згодою сторін». Такі заяви було наказано написати на випадок конфлікту, аби швидше звільнити людину. Обоє погодилися на такий варіант, хоча заяви буди без зазначення дати написання.

Тоді Леонід Кирильчук коментував своє несподіване звільнення тим, що з апарату ОДА цілеспрямовано усувають волинян і замінюють їх на приїжджих керівників. За нового голови ОДА, Юрія  Погуляйка, в штаті справді з’явилося чимало приїжджих, зокрема з Луганщини, звідки родом Погуляйко, та Донеччини. Зараз навіть в апаратах кількох районних держадміністрацій заступниками голови працюють вихідці з того регіону. Специфіку регіону нові люди практично не знають, тому призначення Кирильчука на посаду було сприйнято позитивно. Він відомий на Волині керівник, бізнесмен, працював свого часу заступником у луцького міського голови Антона Кривицького. «Я розумію, що навіть, якщо суд поновить мене на посаді, навряд чи мені вдасться комфортно працювати з цією командою, але щоб волинян не вважали другосортними людьми, я повинен цю процедуру пройти», — казав Кирильчук після свого звільнення з ОДА.

Волинський окружний адміністративний суд поновив його на роботі, визнавши звільнення незаконним, За час вимушеного прогулу йому з бюджету повинні виплатити 94 134 гривень заробітної плати. Окрім цього, Волинська ОДА змушена компенсувати 3 000 гривень, які було сплачено позивачем за надану правову допомогу.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ