Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Україна переходить до наступного етапу виконання Паризької кліматичної угоди, – Секретар РНБО

31 липня, 2021 - 22:23
Фото: rnbo.gov.ua

Україна має перейти до другого етапу виконання Паризької кліматичної угоди в рамках взятих на себе зобов’язань та рухатись спільно з провідними країнами цивілізованого світу.

Про це на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО у Донецькій області заявив Секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє Укрінформ.

«Те, що стосується наших зобов’язань відносно Паризької угоди. Ви знаєте, що Україна свого часу брала такі зобов’язання, ми їх виконали - те, що стосується обмеження викидів. Ми зараз беремо другий пункт таких своїх зобов’язань. За дорученням Президента України ми маємо скорочувати викиди, маємо розвивати «зелену» економіку, маємо розвивати сучасний світ і рухатись спільно з усіма країнами цивілізованого світу, які підписали Паризьку угоду»¸- зазначив Данілов.

Як відомо, Паризьку кліматичну угоду ухвалено 12 грудня 2015 року на Конференції ООН із проблем клімату (COP21). Документ підписали представники 196 країн світу. Угода замінила Кіотський протокол, термін дії якого збігав 2020 року. Цей протокол зобов'язував скорочувати викиди парникових газів лише розвинені країни. Нові ж зобов'язання щодо захисту клімату брали на себе всі держави незалежно від рівня економічного розвитку. Метою Паризької кліматичної угоди 2015 року є обмеження негативних наслідків глобального потепління. Для цього країни-підписанти угоди мають скоротити обсяги викидів парникових газів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ