Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

В Україну від початку кампанії з вакцинації доставили майже 12 млн вакцин, – Ляшко

31 липня, 2021 - 19:27
Фото: Reuters

Із початку кампанії з вакцинації проти COVID-19 в Україну було доставлено 11 929 056 доз вакцин.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

"А це означає, що до кінця літа ми точно матимемо чим зробити обіцяні 10 млн щеплень", - написав він у Facebook.

Від ініціативи COVAX Україна отримала 4 137 500 доз, гуманітарної допомоги від країн Європейського Союзу - 153 600 доз. Ще 7 637 956 доз були придбані коштом державного бюджету.

"Лише цього тижня ми прийняли 52 800 доз вакцини AstraZeneca, 430 560 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech, вчора 764 440 доз CoronaVac від Sinovac Biotech і саме зараз розвантажують ще один чартер з 1 500 000 доз цієї вакцини", - розповів міністр.

Він зазначив, що наразі повний курс імунізації вакциною CoronaVac є підставою для перетину кордону таких країн, як Австрія, Фінляндія, Нідерланди, Іспанія, Греція, Словенія, Болгарія, Туреччина, Єгипет та інших.

"Вакцини розподіляються в регіони без затримок на нацскладах, а ті, що потребують умов ультрахолодового ланцюга, доставляються вже на наступний день після прибуття в країну. По-перше, це економить державні витрати на логістику і зберігання, по-друге - вакцини повинні працювати і захищати громадян від коронавірусу", - наголосив Ляшко.

"Інфраструктура кампанії також зростає, вже працює понад 350 центрів масової вакцинації і відкрилися майже всі підготовлені пункти щеплень. Потрібна тільки злагоджена робота всіх адміністраторів і управлінців на місцях, а також бажання українців захиститися від коронавірусної хвороби", - додав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ