Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Після удару HIMARS зафіксовано пошкодження мосту у Новій Каховці

31 липня, 2022 - 12:51
Фото defence-ua.com

ЗСУ продовжують методичне перерізання шляхів забезпечення правобережного угрупування армії РФ, повідомляє Діфенс Експрес.
Рашиські пропагандисти самостійно зняли пошкодження моста через шлюз ГЕС у Новій Каховці, які були завдані Збройними Силами України високоточними ударами.

І, схоже, що ще одна транспортна артерія ворога, яка слугує для забезпечення угрупування на правобережжі - відрізана.

На цій світлині увагу треба звернути не на автомобільну частину моста, а на залізничне полотно. Точніше те, що від нього залишилось, бо рейки тепер висять у повітрі. А частина конструкції обвалилась у сам шлюз.

Водночас поки автомобільна частина відносно ціла, міст функціонує на пропуск не тільки легкового, але і вантажного транспорту. Зокрема на іншому кадрі видно, як на міст заїжджає вантажний транспорт зі встановленою над кабіною "бронещитом" (точно ідентифікувати поки не вдалось, можливо, комплекс РЕБ/РТР, або бронемашина "Тайфун").

Водночас перерізання залізничного мосту у Новій Каховці, разом з виведення з ладу залізничного мосту у Херсоні залишило угрупування армії РФ взагалі без цього виду сполучення взагалі.

А після виведення з ладу автомобільного Антонівського мосту, угрупування РФ на правобережжі взагалі тримається лише на одному і вже пошкодженому автомобільному мосту через Дніпро у Новій Каховці.

Також приємним бонусом високоточних ударів ЗСУ є знищений, скоріш за все, комплекс РЕБ "Репеллент-1".

Фото defence-ua.com

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ