Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Литва запровадила санкції стосовно представників білоруської влади

31 серпня, 2020 - 16:18
Фото: Reuters

Міністр внутрішніх справ Литви Ріта Тамашунене в понеділок підписала розпорядження про запровадження санкцій стосовно представників білоруської влади за фальсифікацію результатів виборів і насильство щодо мирних учасників протестів.

У списку - 30 осіб, зокрема президент Білорусі Олександр Лукашенко та близькі до нього особи, передає Інтерфакс-Україна.

"Департамент міграції при міністерстві внутрішніх справ (МВС) у понеділок вніс дані про цих білоруських осіб до Національного списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литовської Республіки", - йдеться в поширеному МВС повідомленні.

"У разі отримання додаткових подань список може бути доповнено", - зазначає МВС.

Президент Гітанас Науседа в понеділок сказав, що цей список погоджено з Латвією та Естонією, проте це лише "перша версія списку", і в подальшому він поповнюватиметься. Минулої середи МЗС Литви повідомило, що МВС запропонувало включити до чорного списку 118 посадових осіб Білорусі.

Санкційний список затверджує МВС за поданням МЗС.

Посадовим особам Білорусі з цього списку тепер заборонено в'їзд до Литви.

Уперше обмежувальні заходи для Білорусі Литва запровадила у 2004 році через зникнення чотирьох осіб. У 2011 році Євросоюз запровадив додаткові санкції для осіб, які здійснювали репресії, нагадує агентство BNS.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ